דרושים מקדמי אתרים מתחילים

אם אתם מקדמי אתרים מתחילים אנחנו מחפשים אתכם. נשמע מפתיע לא? הרי רוב קורות החיים ששלחתם לא זכו לתשובה ובכל הראיונות שאליהם זימנו אתכם, אמרו לכם שאתם באמת נחמדים וגם הציונים שלכם בקורס קידום אתרים מרשימות במיוחד, אבל אין לכם מספיק ניסיון. אתם לא לבד בסיפור הזה. כל אחד מאיתנו נתקל במצב דומה בשלב זה או אחד של ההיסטוריה המקצועית שלו. כל המעסיקים דורשים ניסיון, אבל איך אפשר לרכוש ניסיון כשאי אפשר למצוא עבודה? החדשות הטובות באמת הן שניתן להיחלץ ממעגל הקסמים הזה. בלוח הדרושים של Just In Time למקדמי אתרים, תוכלו למצוא לא מעט הצעות עבודה אטרקטיבית למקדמי אתרים מתחילים.

Just In Time, נחשבת לאחת מחברות קידום האתרים המובילות בישראל. החברה עוסקת בקידום אתרים וקידום דפי אינטרנט עבור לקוחות ומותגים רבים, בתחומים מגוונים. מתוך היכרות מעמיקה עם עולם קידום האתרים ועם הקשיים העומדים בפני מקדמי אתרים מתחילים המעוניינים להשתלב בתחום, הקימה Just In Time לוח מודעות ייעודי עבור מקדמי אתרים.

גם מקדמי אתרים ומנוסים וגם מקדמי אתרים מתחילים ומקדמי אתרים חסרי ניסיון, יוכלו למצוא באתר הדרושים של חברת Just In Time, משרות קידום אתרים שיענו לדרישות שלהם. מקדמי אתרים מתחילים אמנם לא יהנו מהמשכורות הגבוהות ביותר בשוק או מהפרויקטים המרתקים ביותר בענף, אולם לניסיון הרב שיצברו בקידום אתרים, תוך כדי עבודה, אין תחליף. לוח הדרושים של Just In Time מאפשר, כאמור, לכל מקדם אתרים, מתחיל או מנוסה למצוא עבודה, אולם אם עבור מקדמים מנוסים מדובר בעוד הזדמנות להציג את הכישורים שלהם עובר מעסיקים, מקדמי אתרים מתחילים נהנים באמצעות הלוח של Just In Time מהזדמנות לעשות צעד מקצועי ראשון בעולם קידום האתרים.

Skip to content